ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

خانه » مقاله » خطرات نوشیدن قهوه با معده خالی

خطرات نوشیدن قهوه با معده خالی

قهوه موریس – نوشیدن قهوه می‌تواند تولید اسید داخل معده را افزایش دهد و اگر پیش‌ازاین کار چیزی نخورده باشید، اسید می‌تواند به پوشش داخلی معده آسیب وارد کرده و موجب سوءهاضمه و سوزش سر دل شود.

برای بسیاری از مردم جهان نوشیدن قهوه صبحگاهی یک ضرورت محسوب می‌شود. شاید هیچ زنگ هشداری بهتر از یک لیوان گرم از نوشیدنی موردعلاقه شما نباشد. همچنین، نیازی نیست درباره این عادت روزانه خود احساس گناه داشته باشید؛ قهوه می‌تواند فواید بسیاری برای سلامت شما داشته باشد که از آن جمله می‌توان به محافظت از مغز در برابر زوال عقل اشاره کرد؛ اما باید یک نکته را به خاطر داشته باشید و آن عدم نوشیدن قهوه با معده خالی است.

برای خرید قهوه اسپرسو espresso coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

به نقل از نشریه «ریدر دایجست»، قهوه می‌تواند تأثیری جدی بر دستگاه گوارش شما داشته باشد. نوشیدن قهوه می‌تواند تولید اسید در معده را افزایش دهد و اگر پیش‌ازاین کار چیزی نخورده باشید، اسید می‌تواند به پوشش داخلی معده آسیب وارد کرده و موجب سوءهاضمه و سوزش سر دل شود. این شرایط برای قهوه بدون کافئین نیز صادق است.

خطر مرتبط با قهوه با معده خالی

اما این تنها خطر مرتبط با قهوه با معده خالی نیست. انجام این کار می‌تواند موجب عصبانیت، آشفتگی و اثرات دیگر، ازجمله تغییرات خلقی شود. همچنین، مصرف قهوه با معده خالی می‌تواند موجب افزایش نشانه‌های اضطراب شود و ضربان قلب، تحریک‌پذیری و ناتوانی در تمرکز را افزایش دهد.
نوشیدن قهوه به‌تنهایی هنگام صبح می‌تواند ساعت بیولوژیک بدن شما را دچار اختلال کند.

زمانی که از خواب بیدار می‌شوید، ساعت داخلی بدن انسان هورمونی به نام کورتیزول را ترشح می‌کند و احساس هوشیاری و انرژی را در شما ایجاد می‌کند. بااین‌حال، برخلاف انتظار شما، پژوهش‌ها نشان داده‌اند که مصرف قهوه موجب کاهش سطوح کورتیزول می‌شود. درنتیجه، قهوه صبحگاهی بدون مصرف صبحانه می‌تواند بیشتر احساس خواب‌آلودگی را در فرد ایجاد کند تا هشیاری.

برای خرید قهوه مناسب برای قهوه دمی brewed coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

البته افراد بسیاری سال‌هاست با معده خالی قهوه مصرف می‌کنند و احساس یا شرایط ناخوشایندی برای آن‌ها شکل نمی‌گیرد. اگر این وضعیت برای شما نیز صدق می‌کند می‌توانید همچنان به نوشیدن قهوه صبحگاهی خود ادامه دهید! اما برای افراد دیگر نوشیدن قهوه همراه با صبحانه‌ای کامل یا حداقل در شرایطی که معده خالی نیست، توصیه می‌شود.

 


تنظیم و گردآوری بهنام حاتم جعفری

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس

 


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟