اخبار

رویداد جهانی قهوه 2021 در آتن از سوی SCA لغو شد

رویداد جهانی قهوه

قهوه موریس – انجمن تخصصی قهوه اعلام کرده است که بزرگترین رویداد جهانی قهوه 2021 در آتن، برای سال 2021 به دلیل بیماری همه‌گیر COVID-19 لغو شده است.

این گروه در اوایل این ماه اظهار داشت كه سرنوشت نمایش 2021 كه قرار بود در ژوئن در آتن یونان برگزار شود، نامشخص است. این گروه می‌گوید در حال بررسی روش‌های انجام مسابقات جهانی قهوه در سال 2021 است.

نامه‌ای الکترونیکی که لحظاتی پیش برای اعضای SCA ارسال شده و مدیرعامل SCA یانیس آپوستولوپولوس آن را امضا کرده است، می‌گوید که رویداد در سال 2023 پس از رویداد 2022 در ورشو لهستان به آتن باز می‌گردد. از هم‌اکنون، این گروه با بزرگترین گردهمایی خود در ایالات‌متحده، نمایشگاه تخصصی قهوه که قرار است سپتامبر امسال در نیواورلئان برگزار شود، به حرکت خود ادامه می‌دهد.

برای خرید قهوه اسپرسو espresso coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

در اینجا متن نامه SCA آمده است:

اعضا و دوستان عزیز SCA

امروز ما لغو نمایشگاه تجارت جهانی قهوه 2021 (WOC) را که قرار است در ژوئن سال جاری در آتن برگزار شود، اعلام می‌کنیم که به دلیل بیماری همه‌گیر ویروس کرونا اتخاذشده است. ما در حال پیگیری یک راه‌حل جایگزین برای مسابقات جهانی قهوه 2021 (WCC) هستیم که قرار بود در نمایشگاه تجارت WOC برگزار شود و در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع خواهیم داشت.

ما از لغو WOC ناراحت هستیم اما متعهد به انجام بهترین کارها برای سلامتی کارکنان و هزاران متخصصی هستیم که هرساله در این رویداد گرد هم می‌آیند.

در 4 فوریه، ما اعلام کردیم که در حال گفتگو با شرکای خود در مورد برگزاری و حرکت روبه‌جلو با حوادث 2021 در آتن هستیم. طی چند هفته گذشته، ما در مورد برگزاری این مراسم با مقامات دولتی و بهداشتی در آتن، غرفه داران، حامیان مالی، رقبا، قضات و بسیاری از اعضای انجمن گفت‌وگو کرده‌ایم. ما می‌خواهیم هنگام ارزیابی وضعیت و تصمیم نهایی، از همه شما برای صبر و پشتیبانی تشکر کنیم.

برای خرید قهوه مناسب برای قهوه دمی brewed coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برنامه نمایشگاه به روز شده 2021-2023 و مسابقات جهانی ما به شرح زیر است:

نمایشگاه تخصصی قهوه (نمایشگاه تجاری آمریکای شمالی)

30 سپتامبر – 3 اکتبر 2021: نیواورلئان، لس آنجلس، ایالات‌متحده

7-10 آوریل 2022: بوستون، MA، ایالات‌متحده

20 تا 23 آوریل 2023: پورتلند، OR، ایالات‌متحده

دنیای قهوه (نمایشگاه تجاری اروپا)

16-18 ژوئن 2022: ورشو، لهستان

22 تا 24 ژوئن 2023: آتن، یونان

برای خرید قهوه ترک turkish coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

مسابقات جهانی قهوه

19 تا 22 نوامبر 2021: مسابقات جهانی هنر لاته، قهرمانی جهانی قهوه با روحیه و قهرمانی جهانی بو دادن قهوه – شهر تایپه، تایوان

ما به دنبال راه‌حل‌های جایگزین برای مسابقات قهرمانی جهانی باریستا 2021، جام جهانی دم آوری، قهرمانی مزه داران جام جهانی و قهرمانی سزو / ایبریک هستیم.

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس بر روی تصویر زیر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.