ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

مسابقات قهرمانی جام باریستا و دم‌آوری ایالات‌متحده کنسل شد

جام باریستا

مسابقات قهرمانی جام باریستا و دم‌آوری 2021 ایالات‌متحده هر دو لغو شده‌اند. برگزارکنندگان مسابقات تخصصی قهوه در انجمن تخصصی قهوه دیروز اعلام کردند که این دو جام برگزار نخواهند شد. هفته گذشته نیز اعلام شد که مسابقات جهانی قهوه 2020 لغو شده است.

قهرمانان جام باریستا و دم‌آوری ایالات‌متحده – آندره آلن و الیکا لیفت، هر دو از آزمایشگاه قهوه Onyx آرکانزاس – در ماه فوریه معرفی شدند. پس از کنسل شدن مسابقات در سال 2020، اکنون انتظار می‌رود که آن‌ها در مسابقات جهانی 2021 که هم‌اکنون در آتن یونان برگزار می‌شود، نماینده ایالات‌متحده باشند.

بنابراین، رویدادهای بعدی USBC و USBrC رویدادهای مقدماتی سال آینده برای مسابقات قهرمانی ایالات‌متحده در سال 2022 است. اعلامیه دیروز که توسط ناتانائل می، هماهنگ‌کننده مسابقات ایالات‌متحده و مدیر مسابقات کارل کوران امضا شده است، به‌طور کامل در زیر آمده است.

برای خرید قهوه عربی 100 درصد عربیکابر روی لینک مقابل کلیک کنید

شرکت‌کنندگان محترم مسابقات ایالات‌متحده

همان‌طور که ممکن است دیده باشید، انجمن تخصصی قهوه و رویدادهای جهانی قهوه سال 2020 ، جام باریستا در ملبورن، استرالیا و ورشو، لهستان به دلیل محدودیت‌های مسافرتی مربوط به بیماری همه‌گیر COVID-19 لغو کرده است.

در اواخر ماه ژوئن، کمیته رقابت‌های ایالات‌متحده از لغو مقدمات و مسابقات مقدماتی 2021 خبر داد. رقبایی که قبلاً برای USCIGS، USRC و USCTC واجد شرایط بوده‌اند، به‌طور خودکار در آوریل 2021 در نمایشگاه تخصصی قهوه و در مسابقات قهرمانی در نیواورلئان شرکت می‌کنند.

با کنسل شدن مسابقات قهرمانی جهانی باریستا در سال 2020 و جام جهانی دم‌آوری، قهرمان جام جهانی باریستا و دم‌آوری در جام جهانی 2020 اکنون در سال 2021 نماینده ایالات‌متحده خواهند بود. در سال 2021 هیچ USBC و USBrC وجود نخواهد داشت.

این اعلام آسان نیست، بااین‌حال، اولویت اول ما سلامتی و ایمنی جامعه قهوه است. مسابقات ما در جام‌های باریستا و دم‌آوری تابستان آینده با مسابقات مقدماتی برای شروع فصل 2022 آغاز می‌شود. کمیته رقابت‌های ایالات‌متحده متعهد به ساختن یک ساختار رقابت متنوع‌تر و فراگیرتر است و این زمان را برای کاربر روی تغییرات عملی در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟