ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

قوانین به‌روز شده مسابقات جهانی قهوه آتن 2021

مسابقات جهانی قهوه

قهوه موریس – قوانین و مقررات به‌روز شده برای مسابقات جهانی قهوه آتن در سال 2021 منتشر شد. مسابقات قهرمانی جهانی باریستا، جام جهانی دم آوری، قهرمانی تست دهنده‌های جام جهانی و قهرمانی سزو / ایبریک می‌توانید قوانین موجود را بیابید که عمدتاً مربوط به اقدامات احتیاطی نسبت به بیماری همه‌گیر COVID-19 است که برای تسهیل تدارکات بهتر برای رقبا، مربیان، قضات و داوطلبان در این رویداد که در انجمن تخصصی قهوه جهان قهوه برگزار می‌شود، معرفی‌شده است که از 23 تا 26 ژوئن 2021 برگزار می‌شود.

در چهار مسابقه رویداد مسابقات جهانی قهوه آتن، تعدادی تغییر برای تسهیل ارزیابی داور در مورد نوشیدنی‌ها ایجادشده است، درحالی‌که اطمینان حاصل می‌شود که دستورالعمل‌های فاصله اجتماعی حفظ می‌شوند. بعلاوه، قوانين موجودي كه در مورد نهادهاي رقابت (CB) اعمال می‌شوند، در بخشي جديد متمركز و شفاف شده‌اند، كه شامل تغييرات در قالب رقابت و روند تجدیدنظر در سطح CB است.

برای خرید قهوه یونانی greece coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

درنتیجه تغییرات مربوط به COVID در سلیقه قاضی رئیس در مسابقات جهانی باریستا، کمیته قوانین و مقررات تعدادی از قوانین موجود در مورد ارزیابی داور حسی را روشن کرده است تا روند امتیازدهی کنونی در مسابقات جهانی قهوه آتن را با دقت بیشتری محصور کند.

ما می‌فهمیم که این به‌روزرسانی قوانین مسابقات جهانی قهوه آتن در یک‌زمان نامعلوم برای رقبا در سراسر جهان راه‌اندازی می‌شود – ما هیچ تغییری ایجاد نکرده‌ایم که بر روی امتیازات یا وزن کلی برای هر قهرمانی تأثیر بگذارد تا ضمن ایجاد اقدامات احتیاطی بیشتر در رویداد WCC، تأثیر را برای رقبا به حداقل برسانیم.

منبع: world coffee events

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟