ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

خانه » اخبار » 18 قهوه برای نخستین بار برنده جوایز جام تعالی کلمبیا می‌شوند

18 قهوه برای نخستین بار برنده جوایز جام تعالی کلمبیا می‌شوند

جام تعالی کلمبیا

قهوه موریس – بیست‌وچهار قسمت قهوه سبز با امتیاز بالا در حالی به‌عنوان حراج پنجشنبه 19 نوامبر به‌عنوان بخشی از رقابت و برنامه حراج قهوه سبز جام تعالی کلمبیا در سال 2020 حضور دارند.

COE کلمبیا یک‌فصل برداشت را دنبال می‌کند که همراه با بیماری همه‌گیر COVID-19 انجام می‌شود که طبق همه حساب‌ها باعث ایجاد فشارهای مختلف لجستیکی و مالی به کشاورزان و گروه‌های تولیدکننده در بیشتر آمریکای جنوبی می‌شود.

قالب مسابقه که شامل چندین مرحله داوری و امتیازدهی است که توسط COE و شریک برنامه انجمن عالی تعالی قهوه کلمبیا (ASECC) برگزار می‌شود تا مکان‌های ماهواره‌ای متعددی را برای داوری بین‌المللی درگیر کند.

هنگامی‌که همه امتیازات افزایش یافت، 24 قهوه سبز که از پنج منطقه مختلف در حال رشد در کلمبیا برآمده بودند، 87 امتیاز یا بیشتر موردنیاز کشاورزان برای کسب جایزه COE را کسب کردند. امتیاز برتر (90.03) از طرف فیلیپه هنائو تریانا از مزرعه Los Tres Mosqueteros در Antioquia بود. قهوه Triana’s به‌عنوان یک نوع Chiroso شسته ارسال‌شده است که اخیراً اعتقاد بر این است که جهش واریته کاتورا است که به‌صورت محلی یافت می‌شود.

Henao Triana در اطلاعیه‌ای از سازمان هماهنگ‌کننده COE کلمبیا، اتحادیه غیرانتفاعی اتحاد برای تعالی قهوه گفت: «من هنوز باور نمی‌کنم. من از این واقعیت خوشحال شدم که توانستیم در مرحله بین‌المللی حضور داشته باشیم و از خدا، خانواده‌ام، همسرم و فرزندانم بسیار سپاسگزارم.»

حراج جام تعالی کلمبیا

قابل‌توجه است که 18 نفر از برندگان COE کلمبیا، ازجمله Henao Triana، برای اولین بار در این مسابقه شرکت کردند

که به‌منظور تجلیل از دستاوردهای کشاورزان درحالی‌که قیمت‌های مناسب بازار را برای قهوه‌های باکیفیت بالا ارائه می‌دهند، طراحی‌شده است.

سایر قرعه‌کشی‌های پنج‌گانه جام تعالی کلمبیا برتر شامل گیشا شسته شده از لوئیس اورلاندو سانچز گووارا در هویلا،

گیشا شسته شده از جان گومز در نارینو، گیشا فرایند بی‌هوازی شسته از اسرائیل هرناندز در تولیما

و بوربون شسته شده از سرویو تولیو بوتینا کوینایاس در هویلا دیگر قهوه‌های برتر این جام بودند.

حراج جام تعالی کلمبیا 19 نوامبر برای کلیه اعضای ثبت نام شده ACE آزاد خواهد بود و ثبت‌نام اعضای جدید از 175 دلار آغاز می‌شود.

حراج‌های بعدی COE شامل پرو (3 دسامبر) و برزیل (10 دسامبر) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟