ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

خانه » اخبار » گروه ژنتیکی تازه کشف‌شده قهوه عربیکا یمن وارد بازار جهانی شد

گروه ژنتیکی تازه کشف‌شده قهوه عربیکا یمن وارد بازار جهانی شد

قهوه عربیکا یمن

قهوه موریس – کشف یک گروه ژنتیکی جدید از گونه‌های قهوه عربیکا یمن تأیید شده است. متخصصان قهوه یمنی معتقدند که گونه تازه مهم‌ترین یافته در قهوه عربیکا از زمان اکتشافات قرن‌ها در تیپیکا / بوربون و SL ها ، گروه‌های مهم عربی است که سایر انواع و ارقام عربیکا را به دنیا آورده است.

در اطلاعیه‌ای که در اواخر هفته گذشته اعلام‌شده بود ، آمده است: «این گروه جدید نمایانگر گروهی از ژنتیک قهوه است که قبلاً ناشناخته بود و امکان تغییر شکل مجدد قهوه در دهه‌های آینده را دارد.

علاوه بر تنوع ژنتیکی جدیدی که این کشف به جهانیان عرضه می‌کند ، کیفیت جام گروه جدید نیز استثنایی است.»

برای خرید قهوه تک خاستگاه single-origin coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

گونه ای جدید از قهوه عربیکا یمن

به گفته محققان ، درحالی‌که بسیاری از گونه‌های عربیکا کشت‌شده جهان موجود در یمن را می‌توان پیدا کرد ، این تحقیقات از «گروه کاملاً جدیدی از ژنتیک قهوه عربیکا یمن » پرده برداشت. نتایج تحقیق برای انتشار به ژورنال منابع ژنتیکی و Crop Evolution ارسال شده است.

برای اولین بار ، قهوه‌هایی که به عنوان یمن شناخته شده‌اند ، از طریق دومین حراج »مجموعه خصوصی» ACE ، که کاملاً بر روی قهوه‌های یمنی که از طریق Qima تهیه شده‌اند ، به حراج عمومی می‌روند.

سال گذشته ، قیمت قهوه‌های برتر به 200 دلار قابل‌توجه برای هر پوند نزدیک شد.

در سال جاری ، قهوه‌های تازه کشف شده به‌عنوان قهوه عربیکا یمن شامل 15 از 20 قطعه به پنجشنبه ، سپتامبر. 110 سپتامبر امسال به حراج گذاشته می‌شوند که پنج گروه برتر ، همه با توجه به رأی هیئت‌داوران 35 کاپ از 14 کشور ، بالاترین امتیاز یعنی 90 امتیاز را کسب کردند که همه از گروه یمن بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟