ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

چالش قهوه پایدار اهداف آب و هوایی و کارگری را تعیین می‌کند

قهوه پایدار

قهوه موریس – با مشارکت بسیاری از بزرگترین شرکت‌های تجارت و بو دادن قهوه در جهان، چالش قهوه پایدار اهداف گسترده و جاه طلبانه مربوط به آب‌وهوا و کار را در راستای تبدیل قهوه به‌عنوان اولین پروژه کشاورزی پایدار در جهان اعلام کرده است.

به‌طور خاص، این گروه هدف از بین بردن 1.5 گیگابایت انتشار دی‌اکسید کربن تا سال 2050 از طریق افزایش تولید پایدار در زمین‌های کشاورزی موجود قهوه را اعلام کرد. در تلاش برای دستیابی به این هدف، اهداف مشخص‌شده برای سال 2025 شامل طرح‌های زیست‌محیطی به‌علاوه تلاش‌های متعدد مربوط به کار برای حمایت از حقوق کارگران و رونق بخشیدن به کشاورزی قهوه است.

این اهداف جدید در حالی برگزار می‌شود که چالش قهوه پایدار پنج سال اول خود را جشن می‌گیرد. چالش قهوه پایدار که توسط شرکت غیرانتفاعی پایدار Conservation International با بودجه اولیه از سوی استارباکس مدیریت می‌شود، با مشارکت 15000 شریک و با مشارکت رستری‌ها، شرکت‌های بازرگانی، انجمن‌های دولتی، گروه‌های تولیدکننده، خرده‌فروشان قهوه، انجمن‌های عضویت و موارد دیگر، به 158 شریک تبدیل شده است.

برای خرید قهوه عربیکا سینگل اورجین arabica coffee single-origin بر روی تصویر زیر کلیک کنید

توافق‌نامه قهوه پایدار

توافق‌نامه این دوره، طیف وسیعی از اهداف بلند پروازانه را ملموس می‌کند که پنج سال پیش عمدتاً در قلمرو مفهومی وجود داشته است. اهداف جدید در جلسه مجازی اعضای این نشست در چالش روز دوشنبه، 7 دسامبر اعلام شد.

نزدیک به 160 عضو از سراسر بخش قهوه، چالش قهوه پایدار به‌طور منحصربه‌فرد در همکاری با یکدیگر برای دستیابی به پتانسیل عظیم قهوه برای تأمین معاش میلیون‌ها نفر، کمک به تثبیت آب‌وهوا

و کمک به جذب میلیاردها مشتری قهوه در تلاش برای بیشتر آینده پایدار، شرکت داشتند.

در مورد اهداف آب و هوایی برای سال 2025، چالش قهوه پایدار متعهد شده است 1.5 میلیون هکتار از پوشش درختان را بازیابی کند

و از 500 هزار هکتار جنگل محافظت کند.

برای خرید قهوه مناسب برای قهوه موج سوم third generation coffee

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

اعضای چالش همچنین برای سال 2025 تعهد کرده‌اند:

افزایش تولید خرده‌مالکان از طریق سرمایه‌گذاری در مزارع موجود 7٪. برای حمایت از حقوق کارگران قهوه ضمن ایجاد معیارهای درآمد

و دستمزد برای بسیاری از کشورهای قهوه ساز جهان؛ حاصل شود تا حداقل 50٪ از قهوه سبز خریداری‌شده در سطح جهان «پایدار» تلقی شود،

زیرا این نتیجه از رویه‌هایی است که از حقوق کار کشاورزان و کارگران مزرعه محافظت می‌کند، منابع طبیعی را حفظ می‌کند و به جوامع رشد قهوه سود می‌رساند.

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟