اخبار

پشتیبانی از تولیدکنندگان گواتمالا در دوران همه‌گیری COVID-19

تولیدکنندگان گواتمالا

قهوه موریس – پشتیبانی از تولیدکنندگان گواتمالا در دوران همه‌گیری COVID-19 یکی از برنامه‌هایی است که گروه 3-19 با کمک و مشارکت اعضای تعاونی Asproguate در حال اجرای آن است. امنیت غذایی و دسترسی به نیازهای خانوار دو مورد از تأثیرات مهم و فوری پاندمی COVID-19 در بین کشاورزان جوان و جوامع آن‌ها در سراسر جهان بوده است.

جمع‌آوری کمک‌های مالی و تلاش برای تحویل شامل برنامه‌های معیشتی برای اعضای تعاونی Asproguate است که بیش از 1900 خانواده تولیدکننده قهوه در مناطق تولید قهوه گواتمالا در Acatenango، San Martin Jilotepeque، Coban و Atitlan را شامل می‌شود.

مایک وار، مالک 3-19 در این خصوص می‌گوید: «ما می‌خواهیم به نیاز فوری به خانواده‌ها در تعاونی Asproguate کمک کنیم؛ اما از معیشت آن‌ها نیز پشتیبانی می‌کنیم.»

برای خرید قهوه تک خاستگاه single-origin coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جمع‌آوری کمک‌های مالی مبتنی بر اشتراک برای پشتبانی از تولیدکنندگان گواتمالا که امروز راه‌اندازی شده و به مدت دو هفته به طول می‌انجامد، هدف جمع‌آوری کمک‌های فعلی 3-19 شامل 2.500 دلار تعیین‌شده است و به مدت دو هفته اجرا می‌شود. به ازای هر 20 دلار افزایش‌یافته، بسته‌ای از مواد غذایی و کالاهای خانگی به یک خانواده نیازمند اهدا می‌شود. هر اهدا نیز شامل یک اشتراک قهوه برای اهداکننده نیز هست و اشتراک‌ها شامل قهوه‌هایی می‌شوند که از تعاونی‌های Asproguate تهیه شده‌اند.

درحالی‌که COVID-19 هنوز به‌طور مستقیم بر روی تولیدکنندگان گواتمالا و قهوه محلی تأثیر نگذاشته است، اما این نگرانی در مورد فصل برداشت سال آینده وجود دارد.

برای خرید قهوه اوگاندا uganda coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

تاکنون برداشت تحت تأثیر قرار نگرفته است، زیرا برداشت در ماه نوامبر شروع می‌شود، اما اگر COVID در آن زمان هنوز قوی باشد، قطعاً تأخیر در برداشت و پردازش وجود خواهد داشت.

گفتنی است تولید قهوه در گواتمالا از دهه 1850 شروع شد و قهوه عنصر مهمی از اقتصاد تولیدکنندگان گواتمالا است.

گواتمالا برای بیشتر قرن بیستم و آغاز قرن بیست و یکم، تولیدکننده برتر قهوه در آمریکای مرکزی بود.

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.