ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

پشتیبانی از تلاش‌های امدادی طوفان اتا در آمریکای مرکزی و مکزیک

طوفان اتا

قهوه موریس – جوامع پرورش قهوه در مناطقی از آمریکای مرکزی و مکزیک براثر جاری شدن سیل و رانش زمین توسط طوفان اتا از هم پاشیده‌اند که منجر به کشته شدن حداقل 157 نفر و آوارگی صدها هزار نفر دیگر شده است.

طوفان اتا در روز سه‌شنبه، 3 نوامبر به‌سرعت در شمال شرقی نیکاراگوئه فرود آمد و باعث وزش باد شدید و باران‌های طولانی‌مدت بیش‌ازحد در آمریکای مرکزی و مکزیک شد که منجر به طغیان گسترده، رانش زمین و لغزش زمین شد.

میزان خسارت واردشده توسط طوفان ممکن است ماه‌ها یا سال‌ها مشخص نباشد، اما بنا بر گزارش‌های آژانس‌های امدادی بین‌المللی، به نظر می‌رسد که بدترین آن هندوراس، گواتمالا و نیکاراگوئه را تحت تأثیر قرار داده است که جزو کشورهای تولیدکننده قهوه محسوب می‌شوند.

برای خرید قهوه پرو گرید دو peru coffee g2 بر روی تصویر زیر کلیک کنید

طوفان اتا بخشی از بدترین فصل طوفان‌های آتلانتیک در تاریخ ثبت‌شده و بدترین از زمان طوفان میچ در سال 1998 است. همچنین با پس‌زمینه همه‌گیری COVID-19 همراه است که در مناطق تحت تأثیر طوفان گسترش‌یافته است و امدادرسانی بین‌المللی آژانس‌ها انتظار دارند که این طوفان منجر به افزایش ناامنی غذایی، افزایش بیماری‌های منتقله از طریق ناقل، افزایش انتقال COVID-19 و میلیاردها دلار خسارت اقتصادی شود.

برداشت قهوه فصلی در تمام مناطق قهوه که تحت تأثیر طوفان اتا قرار گرفته‌اند، به‌زودی در حال انجام است. آژانس‌های محلی و فدرال، سازمان‌های غیردولتی و شرکت‌های خصوصی در بخش قهوه و اطراف آن احساس ناراحتی خود را برای جوامع قهوه آسیب‌دیده از سیل ابراز داشته‌اند، درحالی‌که همچنین تلاش کرده‌اند آسیب‌ها را شناسایی کنند.

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟