ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

نمونه رستر ایکاوا با Pro100 دو برابر می‌شود

Pro100

سازنده رستر ایكاوا؛ نمونه Ikawa Pro100 به خط تولید خود اضافه كرد، مدلی با ابعاد تقریباً مشابه همان برشته نمونه ProV3 اما با دو برابر ظرفیت تفت دادن. طبق گفته شرکت مستقر در لندن، Pro100 دارای حداکثر ظرفیت ورودی 120 گرم است و دسته‌های تقریباً 100 گرمی را به‌راحتی فراهم می‌کند.

جف وودلی، مدیر محصول در ایكاوا، اخیراً گفت: «ما رویكرد بسیار كاربرمحوری را برای توسعه محصول در نظر می‌گیریم و ظرفیت بیشتر Ikawa Sample Roaster موضوع رایج در بازخورد بخش مهمی از كاربران بوده است.

Pro100 به‌طور خاص برای متخصصان قهوه طراحی‌شده است که می‌خواهند در هر دسته حداکثر 100 گرم قهوه بوداده داشته باشند، چه این‌که پنج ظرف را روی میز بگذارید یا آن‌ها می‌توانند نمونه‌های خود را دم کنند و آن‌ها را فنجان کنند.»

برای خرید قهوه عربی 100 درصد عربیکا 100%بر روی لینک مقابل کلیک کنید

Pro100 به همان برنامه و همان شبکه پروفایل‌های کباب قابل بارگیری با ProV3 با ظرفیت 50 گرم متصل می‌شود که در رویداد World of Coffee 2018 در آمستردام راه‌اندازی شد.

Ikawa Pro App که سال گذشته به‌روزرسانی قابل‌توجهی دریافت کرده است، دمای ورودی و اگزوز و میزان افزایش Pro100 را نشان می‌دهد و طبق گفته وودلی می‌تواند دستورالعمل‌های مشابه مدل‌های با ظرفیت کمتری را اجرا کند.

ویژگی های این دستگاه

دستگاه جدید در همان کیف مسافرتی Pelican قرار می‌گیرد و از ردپای مشابه مدل‌های موجود برخوردار است، اگرچه وودلی گفت که کمی بلندتر و سنگین‌تر است.

حداکثر کشش نیرو در Pro100 1.7 کیلووات است که کمی بیشتر از 1.5 کیلوواتی است. که توسط مدل‌های 50 گرمی Ikawa کشیده شده است، اما هنوز هم می‌توان آن را با منبع تغذیه استاندارد استفاده نمود.

وودلی گفت:

«چالش برانگیزترین و مهمترین عامل درجه‌بندی مشخصات با مدل‌های 50 گرمی ما بود. هدف ما این بود که دستیابی به نتیجه کباب یکسان با همان مشخصات در یک مدل 50 گرمی و Pro100 بود. ما از نتایج بسیار خوشحالیم.» وودلی پیشنهاد کرد که Pro100 به‌جای جایگزینی مدل قبلی خود، برای افزایش سبد محصولات این شرکت طراحی‌شده است که برای دو رست 50 گرم جداگانه از یک نمونه قهوه سبز مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟