ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

خانه » اخبار » قیمت جهانی قهوه در تاریخ 16 مرداد 1398

قیمت جهانی قهوه در تاریخ 16 مرداد 1398

قهوه موریس– قیمت جهانی قهوه در بازار بورس بین المللی و بر اساس شاخص های آماری انواع بورس های جهانی به روز رسانی شد.

آخرین قیمت جهانی قهوه
قیمت روز قهوه در جهان بر اساس قرارداد 19 سپتامبر
آخرین قیمت جهانی قهوه
قیمت جهانی قهوه بر اساس قیمت گذاری کمپانی Co Inc
آخرین قیمت قهوه بورس هند
قیمت جهانی قهوه بر اساس بورس بین المللی هند

درباره سازمان بین المللی قهوه

سازمان بین المللی قهوه (ICO) در سال 1963 در لندن و تحت حمایت سازمان ملل (سازمان ملل) به دلیل اهمیت اقتصادی زیاد قهوه تأسیس شد. این سازمان از توافق نامه بین المللی قهوه (ICA) ، یک ابزار مهم برای همکاری های توسعه استفاده می کند. یکی از اقدامات این سازمان بررسی قیمت جهانی قهوه و قیمت گذاری آن است.

این نتیجه 5 ساله توافقنامه بین المللی قهوه بود که در سال 1962 در سازمان ملل در نیویورک سیتی منعقد شد و در سالهای 1968 ، 1976 ، 1983 ، 1994 و 2007 در ICO در لندن دوباره مورد بررسی قرار گرفت.

شورای بین المللی قهوه بالاترین مقام سازمان است و از نمایندگان هر دولت عضو تشکیل شده است. این نشست در ماه مارس و سپتامبر برای بحث در مورد مسائل قهوه ، تصویب اسناد استراتژیک و در نظر گرفتن توصیه های ارگانها و کمیته های مشاوره برگزار می شود.

دفتر مرکزی ICO در لندن واقع شده است و مدیر اجرایی فعلی آن José Sette برزیلی است.

 

 

کشت انواع قهوه ابتدا در سایه و به‌دوراز نور خورشید انجام می شود. در این روش سنتی که در آغاز فصل بارندگی انجام می‌شود، 20 دانه قهوه در هر حفره کاشت می‌شد که باعث از بین رفتن نیمی از پتانسیل دانه‌ها می‌شد و این عدم نوردهی و کاشت موجب کاهش 50 درصدی محصول در مزارع قهوه می‌شد. یکی از دانستنی های قهوه این است که در دهه 1970 قهوه زیر تابش مستقیم خورشید کشت شد و نتیجه آن چیزی نبود جز افزایش عملکرد محصول و سرعت رشد آن. روش مؤثری که در برزیل انجام می‌شود و پرورش جوانه گیاه قهوه در گلخانه صورت می‌گیرد و کاشت آن در محوطه بیرون و در معرض تابش نور خورشید که نمونه موفقی درکشت و بالا رفتن عملکرد و رشد گیاه قهوه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟