ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

خانه » اخبار » قهوه اولام طرح پایدار LENS را پیشنهاد می‌کند

قهوه اولام طرح پایدار LENS را پیشنهاد می‌کند

قهوه اولام

قهوه موریس – شرکت جهانی تجارت قهوه اولام مجموعه‌ای جامع و جدید از اهداف پایدار را برای بهبود معیشت کشاورزان، آموزش جوانان و کاهش تأثیرات منفی زیست‌محیطی اعلام کرده است.

این شرکت ابتکار پایداری را LENS (معیشت، آموزش و طبیعت در مقیاس) می‌نامد و 2025 را به‌عنوان آخرین‌مهلت برای دستیابی به چندین هدف پایداری خاص تعیین کرده است، ازجمله: 200 هزار خانوار برای تولیدکنندگان قهوه بهره‌وری و درآمد بالاتر اینکه همه کودکان در زنجیره تأمین قهوه اولام به آموزش دسترسی دارند. کاهش 15 درصدی انتشار گازهای گلخانه‌ای در اثر جهانی قهوه اولام و حفظ محیط‌های بدون جنگل‌زدایی و سلامت بهتر خاک در سراسر زنجیره تأمین آن از دیگر اهداف این طرح پایدار است.

پس از بازسازی گسترده Olam International، Olam Coffee اکنون بخشی از شرکت جهانی صنایع غذایی گروه است. به همین ترتیب، این شرکت طیف گسترده‌ای از قهوه‌های سبز را از قهوه‌های آماده و قابل‌حل قوی تا قهوه‌های خاص مجزا تهیه می‌کند.

برای خرید قهوه عربیکا سینگل اورجین arabica coffee single-origin بر روی تصویر زیر کلیک کنید

تلاش پایدار در میان بازرگانان

مدیرعامل شرکت Olam Coffee Vivek Verma طرفدار سرسخت تلاش‌های پایدار در میان بازرگانان بزرگ بخش جهانی قهوه بوده است.

بیش از یک سال پیش، وی از صنعت قهوه خواست تا از توسعه صندوق تثبیت قیمت قهوه حمایت کند،

زیرا قیمت کالاهای قهوه در سطوح ناپایدار بود و همچنان نیز ادامه دارد.

«درحالی‌که زنجیره تأمین قهوه بسیار پراکنده است، دسترسی مستقیم به کشاورزان را دشوار می‌کند، بلندپروازی‌های پایداری ما هرساله رشد می‌کند و اهمیت ردیابی، کیفیت، کشاورزان سودآور و مناظر زنده را ارتقا می‌بخشد –

ورما در اطلاعیه‌ای از تلاش پایداری LENS گفت:

علی‌رغم تلاش‌های جمعی ما، بسیاری از چالش‌های پیچیده قهوه همچنان پابرجا هستند و اکنون با محدودیت‌های COVID-19 در بازارها و نیروی کار افزایش‌یافته است.»

طبق برآورد خود شرکت، فقط 1750 کشاورز در جریان عرضه آن از طریق برنامه‌های شرکت یا گواهینامه‌های پایداری شخص ثالث پشتیبانی پایداری را دریافت می‌کردند.

این تعداد در سال 2019 به بیش از 60 هزار افزایش یافت.

حدود 19٪ از کل فروش قهوه اولام مربوط به آنچه این شرکت به‌عنوان «قهوه پایدار» طبقه‌بندی کرده است، دو برابر رقم سال 2016 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟