ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

رانسیلیو مرکز آموزش آنلاین راه‌اندازی می‌کند

رانسیلیو

قهوه موریس – گروه رانسیلیو مستقر در ایتالیا یک مرکز آموزش آنلاین برای تکنسین‌های دستگاه اسپرسو ایجاد کرده است.

مرکز آموزش دیجیتال گروه رانسیلیو کلیه دوره‌های آموزشی فنی موجود گروه را برای کلیه ماشین‌آلات موجود در خطوط Rancilio، Rancilio Specialty، Egro و Promac به‌صورت آنلاین ارائه می‌دهد که درمجموع طیف وسیعی از ماشین‌آلات را از سنتی تا فوق اتوماتیک پوشش می‌دهد.

این پلتفرم به تکنسین‌ها دسترسی رایگان دوره‌ها را می‌دهد و همچنین تکنسین‌ها و مربیان می‌توانند با نماینده مشتری رانسیلیو خود برای ایجاد یک برنامه دوره‌ای سفارشی کار کنند.

برای خرید قهوه مناسب برای قهوه اسپرسو  espresso coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

داوید بکالیا، رئیس پشتیبانی مشتری در گروه رانسیلیو، در اعلامیه مرکز آموزش دیجیتال جدید گفت: «ما همه دوره‌های فنی خود را به‌صورت آنلاین برگزار خواهیم کرد و آن‌ها را در صورت تقاضا برای همه مشتریان خود در دسترس قرار می‌دهیم. ما یکی از اولین تولیدکنندگان دستگاه‌های قهوه هستیم که دوره‌های آموزشی مجازی را از راه دور ارائه می‌دهیم. ما تصمیم گرفته‌ایم که روی مردم سرمایه‌گذاری کنیم و شبکه گسترده‌ای از تکنسین‌های بسیار ماهر را در سراسر جهان آموزش آنلاین دهیم.»

این شرکت مجموعه‌هایی برای تولید فیلم در مراکز تربیت‌بدنی خود ساخته و گفته است که در حال کار بر روی یک سری جدید از آموزش‌ها است که شامل یک کتابخانه فیلم آموزشی Rancilio Group خواهد بود. علاوه بر این، گروه رانسیلیو از مجموعه‌هایی برای میزبانی سمینارهای زنده استفاده می‌کند که در آن مشتریان می‌توانند مستقیماً با مربیان تعامل داشته باشند.

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟