ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

خانه » اخبار » حراج قهوه سبز کلمبیا در تاریخ 29 اکتبر برگزار شد

حراج قهوه سبز کلمبیا در تاریخ 29 اکتبر برگزار شد

قهوه سبز کلمبیا

قهوه موریس – پنجمین حراج قهوه سبز کلمبیا در روز پنجشنبه 29 اکتبر در حال برگزاری است.

برنامه Federación Nacional de Cafeteros کلمبیا (FNC) با حمایت USAID، برنامه‌ای باهدف رقابت و حراج قهوه در سراسر کشور برای برجسته کردن آرایه گسترده قهوه‌های پیشرفته عربیکا کلمبیا، جشن تولیدکنندگان و ایجاد ارتباطات بازار برای کمک به افزایش تخصص طراحی‌شده است.

امسال، علیرغم چالش‌های لجستیکی ناشی از بیماری همه‌گیر COVID-19 در یکی از دو فصل برداشت قهوه سبز کلمبیا ، قهوه‌ها از بیش از 1600 تولیدکننده قهوه از 12 بخش مختلف در مناطق قهوه کلمبیایی تهیه‌شده است.

طبق گفته FNC، کشاورزان قبل از اینکه دو مرحله دقیق کسب امتیاز را در حراج قهوه سبز کلمبیا به دست آورند، قطعات زیادی را به شرکت‌های تعاونی با حق بیمه مرتبط با رقابت فروختند. مطابق پروتکل‌های انجمن تخصصی قهوه، دقیقاً 349 از 1،610 کل قرعه‌کشی پس از کسب 86+ امتیاز به مرحله دوم راه یافتند.

در مرحله بعدی داوری در بوگوتا، این لیست به 70 عدد کاهش یافت و 32 قهوه برتر برای حراج انتخاب شدند. به دلیل همه‌گیری COVID-19، شرکت‌های خصوصی زیادی برای تسهیل قضاوت و توزیع نمونه‌های بین‌المللی ثبت‌نام کردند.

خریداران بالقوه می‌توانند برای دیدن ثبت‌نام در مناقصه، مشاهده قهوه‌های موجود یا اجرای حراج عملی، به صفحه اصلی Colombia Land of Diversity مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟