ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

تغییرات چشمگیر در روند قهوه

تغییرات چشمگیر در روند قهوه

بیش از یک سال پیش، عادات مصرف قهوه اکثر آمریکایی‌ها توسط بیماری همه‌گیر COVID-19 کنار گذاشته شد. درحالی‌که ماندگاری رفتارهای جدید مصرفی در حال حاضر در حال آزمایش است، آشفتگی سال گذشته در گزارش روند قهوه ملی داده‌های قهوه (NCDT) انجمن ملی قهوه منعکس شده است.

در این سال تغییرات عمده‌ای در خود NCDT به وجود آمده است، زیرا در دو بخش منتشر می‌شود – نسخه بهار 2021 و یک به‌روزرسانی در پاییز که شامل تحقیق و مشارکت سازمان عضویت صنعت قهوه و انجمن قهوه تخصصی است.

NCA گفت این مشارکت برای ارائه تحقیقات بیشتر به‌منظور سودآوری صنعت قهوه در دوران COVID-19 طراحی شده است. جمع‌آوری داده‌های جدید برای NCDT شامل نظرسنجی‌هایی با بیش از 1500 نفر از افراد 13 سال به بالا توسط نمایندگان ملی بود كه گزارش كردند در روز گذشته چیزی غیر از آب‌لوله‌کشی ننوشیده‌اند. این اطلاعات در ژانویه 2021، با شیوع همه‌گیر، جمع‌آوری شد.

به‌طورکلی، این اعداد سطح نسبتاً ثابتی را از مصرف قهوه در یک روز و کل حجم مصرف را نشان می‌دهد، اگرچه روش‌ها و مکان‌ها در مقایسه با نظرسنجی قبل از همه‌گیری سال گذشته دارای واریانس مشخص هستند.

نکته‌ای که به‌طورکلی در دو گزارش یکسان بود این است که آمریکایی‌ها مصمم بودند که به نوشیدن قهوه ادامه دهند. از کل پاسخ‌دهندگان، 58٪ از آمریکایی‌ها نوشیدن قهوه در یک روز را گزارش کرده‌اند. این میزان از ژانویه سال 2020 فقط 2٪ و نسبت به 2019 4٪ کاهش دارد، اگرچه یک درصد بالاتر از سطح 2017 است.

برای خرید قهوه جامائیکا jamaica coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

سرانه مصرف تقریباً ثابت و تقریباً دو تا سه فنجان در روز در هر نوشیدنی قهوه ثابت است. بر اساس گزارش روند قهوه ، این بدان معناست که آمریکایی‌ها به‌طور متوسط ​​646 میلیون فنجان قهوه در روز می‌نوشند.

در ادامه برخی دیگر از آمار اصلی گزارش National Coffee Data Trends 2021 امسال وجود دارد: 85٪ از افراد گفتند که حداقل یک فنجان قهوه در خانه می‌نوشند. این از ژانویه گذشته 8 درصد و از سال 2017 10 درصد افزایش داشته است.

23٪ عظیم از افراد قهوه‌خور در طول سال دستگاهی جدید برای دم آوری قهوه خریداری کرده‌اند. سفارش آنلاین قهوه 30 درصد افزایش داشت.

مصرف قهوه در یک روز ژانویه با کاهش چشمگیر در مکان‌های دیگر مواجه شد، ازجمله:

  • کافی‌شاپ‌ها: -33٪
  • محل کار: -55٪
  • رستوران‌های کامل سرویس: -50٪
  • رستوران‌های سرویس سریع: -33٪
  • فروشگاه‌های راحتی و پمپ‌بنزین‌ها: -20٪

برای خرید قهوه کلمبیا colombia narino coffee بر روی لینک مقابل کلیک کنید

با توجه به اینكه روال مصرف و روند قهوه در داخل و خارج از خانه متفاوت است، 41٪ از افراد گزارش كردند كه نوع جدیدی از نوشیدنی قهوه را در طی همه‌گیری امتحان کرده‌اند. 25٪ انواع جدید قهوه را برای تهیه و دم آوری قهوه خریداری کرده‌اند؛ و 27٪ سعی کردند قهوه موردعلاقه خود را در خانه تکرار کنند.

در میان نوشیدنی‌های قهوه خانگی، بهترین روش‌های دم کردن عبارت‌اند از:

  • دستگاه قهوه قطره‌ای: 42٪
  • سیستم تک فنجان: 24٪
  • دم‌سرد: 10٪
  • فوری: 8٪
  • نوشیدنی آماده (RTD): 8٪

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟