ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

برندگان جام تعالی پرو در سال 2020 معرفی شدند

جام تعالی پرو

قهوه موریس – چهارمین مسابقه قهوه سبز جام تعالی پرو باعث شد 24 کشاورز جایزه معتبر را به دست آورند، قهوه‌های با امتیاز بالا ماه آینده به حراج می‌روند.

تعداد زیادی قهوه با امتیاز برتر – یک قطعه فرآیند شسته شده متشکل از 50٪ Gesha و 50٪ انواع قهوه که توسط برگزارکننده این رویداد به‌عنوان SL-09 شناخته‌شده است – توسط Hilda Leguía Gonzales از منطقه کوسکو تولیدشده است. لگویا گونزالس دومین زنی است که برنده جام تعالی پرو می‌شود.

«من احساس خوشبختی و هیجان می‌کنم، می‌خواهم از همه خانواده‌ام، به‌ویژه شوهر و فرزندانم که بدون قید و شرط در کنار من کار کرده‌اند، تشکر کنم. علاوه بر این، من می‌خواهم از تعاونی “Valle de Incahuasi”، ازجمله مدیر و تکنسین‌هایی که در این سفر در بسیاری از مشکلات به من کمک کردند، تشکر کنم.»

برای خرید قهوه پرو گرید یک peru coffee g1 بر روی تصویر زیر کلیک کنید

«ما حدود [سه تا چهار] سال پیش با قهوه‌های مخصوص کار کردیم و تمام مراقبت‌های لازم را انجام دادیم و قدم بعدی ما کاشت گیاهان قهوه Gesha در سال‌های بعدی است. ما اطمینان داشتیم که قهوه ما نتایج خوبی را در این رقابت به دست خواهد داد، زیرا ما آن را می‌نوشیم – در قابلمه‌های سفالی برشته‌شده – و انرژی زیادی به ما می‌دهد. من می‌خواهم همه را به نوشیدن قهوه پرو دعوت کنم.»

برای خرید قهوه پرو گرید دو peru coffee g2 بر روی تصویر زیر کلیک کنید

قهوه‌های واردشده به رقابت جام تعالی پرو

درمجموع، 184 نمونه قهوه وارد این رقابت شدند که 36 مورد آن‌ها به مرحله داوری بین‌المللی جام تعالی پرو راه یافتند که شامل مراکز جهانی مجاز قهوه در نروژ، انگلیس، ایالات‌متحده، کره، چین، استرالیا و ژاپن بود. علاوه بر 24 قرعه‌کشی COE – که طبق نظر هیئت‌داوران بین‌المللی امتیازات 87 یا بالاتر را کسب کردند – هشت قهوه به‌عنوان «برندگان ملی» شناخته شدند، به این معنی که بین 85 تا 86.99 امتیاز داشتند.

قهوه‌های برنده COE با حراج قیمت 5 دلار در هر پوند، در حراج آنلاین روز پنجشنبه 3 دسامبر در دسترس خریداران عضو ACE قرار خواهد گرفت. هشت برنده ملی از طریق حراجی که از 30 نوامبر تا 14 دسامبر برگزار می‌شود در دسترس خواهند بود.

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟