ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

برنامه‌ریزی سه مسابقات جهانی قهوه 2021 در تایوان

مسابقات جهانی قهوه

قهوه موریس – انجمن تخصصی قهوه (SCA) اعلام کرد که مسابقات قهرمانی جهانی قهوه 2021 در رشته رست قهوه، قهرمانی جهانی قهوه دم آوری و قهرمانی هنر جهانی لاته قرار است در طی نمایشگاه بین‌المللی قهوه تایوان در تایپه، 19 تا 22 نوامبر 2021 برگزار شود.

ما در اینجا به‌راحتی از اصطلاح «مسابقات قهرمانی 2021» استفاده می‌کنیم، زیرا بسیاری از رقبا برندگان ملی خواهند بود که قرار بود در مسابقات جهانی قهوه 2020 که به دلیل بیماری همه‌گیر COVID-19 لغو شد، شرکت کنند.

مسابقات جهانی قهوه 2021 باقیمانده – ازجمله باریستا، جام بریورز، جام تسترها و سزوه / ایبریک – در حال حاضر قرار است هم‌زمان با رویداد جهانی قهوه 2021 در آتن، یونان برگزار شود.

برای خرید قهوه اسپرسو espresso coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

نمایشگاه بین‌المللی قهوه تایوان در مرکز نمایشگاهی نانگانگ در حاشیه شرقی تایپه برگزار می‌شود. به گفته برگزارکنندگان نمایشگاه، این رویداد بیش از 20 هزار بازدید را در طول سه روز در سال 2019 به همراه داشته است و 795 غرفه دار نیز در آن شرکت کرده‌اند.

طبق اعلامیه امروز SCA’s World Coffee Events، تخمین زده می‌شود که 4000 رست قهوه در تایوان وجود داشته باشد و رقبای قهوه از کشور جزیره به‌ویژه در مرحله رقابت جهانی ظاهر خوبی داشته‌اند. قهرمانان گذشته قهوه جهان که از تایوان استقبال می‌کنند شامل برگ وو (باریستا، 2016)، چاد وانگ (جام بریورز، 2017)، پانگ-یو لیو (تست دهندگان جام جهانی، 2014)، جکی لای (رستینگ، 2014) هستند.

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟