ارتباط با کارشناس فروش

وبلاگ

بازگشت پایداری قهوه در سال 2020

پایداری قهوه

قهوه موریس – سال گذشته در این زمان، ما اعلام کردیم که «تجارت پایداری قهوه در سال 2019 افزایش یافت.» اما ممکن است استدلال کنید که پایداری در کل بخش قهوه در سال 2020 یک گام به عقب برداشته است زیرا بازیگران بزرگ و کوچک، دولتی و خصوصی برای محافظت از منافع خود در این زمینه عقب‌نشینی کرده‌اند تا به هر طریق ممکن روی آب بمانند.

همچنین می‌توانید استدلال کنید که یک‌قدم عقب‌نشینی درواقع پنج مرحله است، زیرا سیستم‌های کشاورزی و غذایی جهان ازنظر مبارزه با تغییرات آب‌وهوا، شیوه‌های کشاورزی پایدار، حفاظت از محیط‌زیست و ارزش ویژه زنجیره تأمین عقب هستند.

برای خرید قهوه تک خاستگاه single-origin coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

همچنین می‌توانید تا زمانی که می‌توانید در مورد معنای کلمه پایداری بحث کنید زیرا این واژه به قهوه و صنعت قهوه مربوط می‌شود.

بااین‌وجود همه این بحث‌ها با اطمینان عمل نمی‌کنند تا اطمینان حاصل شود که قهوه حتی از یک نسل دیگر نیز وجود خواهد داشت، افرادی که آن را از دانه به فنجان تولید می‌کنند قادر به زندگی آبرومندانه با غذا برای خوردن و سقف بالای سر خود و یا این که شیوه‌های رایج تولید، توزیع و مصرف قهوه درواقع از عوامل نابودی بخش قهوه نیستند.

شایان‌ذکر است که هیچ اخبار پایداری مترقی از شرکت‌های فعال در کشورهای مصرف‌کننده سنتی مانند ایالات‌متحده وجود ندارد. این بدون شک منعکس‌کننده شکاف‌هایی در پوشش سال 2020 ما است، اما همچنین این ادراک مداوم را نشان می‌دهد که پایداری در قهوه درنهایت متعلق به یک انتهای زنجیره تأمین است و نه به صنعت به‌طورکلی و همه‌گیری COVID-19 این واقعیت را تقویت کرده است.

برای خرید قهوه کلمبیا نارینو colombia narino coffee بر روی تصویر زیر کلیک کنید

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص از قهوه موریس


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اپلیکیشن قهوه موریس morris coffee app

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

جهت دریافت لیست قیمت قهوه

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای مشاهده صفحه قهوه موریس در اینستاگرام

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه و عضویت در کانال تلگرام قهوه موریس

بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟