تعطیلی رستوران

60 درصد تعطیلی رستوران های ایالات متحده

قهوه موریس – براساس گزارش جدید یلپ ، تقریباً 60٪ از تعطیلی رستوران ها در ایالات متحده از زمان شیوع بیماری همه گیر COVID-19 دائمی شده است.

اخیراً این داده ها برای تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده و تجارت در طوفانی ترین زمان در دوران مدرن برای کافی شاپ ها ، رستوران ها و سایر دستگاه های آشامیدنی مواد غذایی و آشامیدنی مورد استفاده قرار گرفته است.

یلپ اخیراً آخرین گزارش سه ماهه میانگین اقتصادی خود را منتشر کرد و تصویری از اختلال فعلی در صنعت رستوران در ایالات متحده ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 را ارائه داد ، در حالی که به طور بالقوه برخی از روندهای بلند مدت را برای این بخش نشان می دهد.

اول از همه ، داده های یلپ ارتباط مستقیمی بین افزایش بازدید از رستوران ها ، بارها و سالن های بدنسازی در ماه مه با افزایش کل موارد COVID-19 نشان می دهد.


برای آشنایی بیشتر با تأثیران بیماری کرونا بر روی عناوین زیر کلیک کنید

تأثیرات ویروس کرونا بر تجارت قهوه

بحران قهوه تخصصی کنیا در دوران کرونا

ضرر مالی قهوه استارباکس به علت شیوع ویروس کرونا


به گفته یلپ ، در بین ایالت هایی که حداقل سه مورد در هر 1000 نفر داشته است ، 10 مورد با بیشترین افزایش موارد COVID-19 در ماه ژوئن ، حداقل 50٪ افزایش علاقه مصرف کننده به این فعالیت ها را در ماه مه نسبت به میزان خاموش شدن در اواخر سال مشاهده کرده اند و این ارتباط بیشتر در فلوریدا ، نوادا ، کارولینای جنوبی ، تگزاس و جورجیا مشهود بود.

از آنجا که دولت فدرال ایالات متحده و کشورهای مختلف به طرز فزاینده ای نشان از ابتلا به ویروس را گزارش می کنند، تعطیلی کافی شاپ ها و رستوران ها را توجیه می کنند.

تعطیلی دائمی رستوران ها

به گزارش یلپ ، تعداد تعطیلی موقت و دائم رستوران ها از اول مارس در بخش رستوران ها  از بخش “خرید و خرده فروشی” فراتر رفته است.

در همین حال ، سهم رستوران های بسته شده دائمی ، در مقایسه با رستوران هایی که به طور موقت بسته می شوند ، رو به افزایش است. از کل رستوران های بسته در ماه ژوئیه ، 60٪ (15770) به طور دائم تعطیل شده اند و این نشان از وخامت اوضاع در این بخش دارد.

منبع: daily coffee news

ترجمه و تلخیص قهوه موریس

قهوه موریس را در اینستاگرام هم ببینید.


برای خرید قهوه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه اسپرسو بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای خرید قهوه ترک بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *